Ana sayfa Haber 1907 Fenerbahçe League of Legends dünya şampiyonasında zafere doğru yol alıyor!

1907 Fenerbahçe League of Legends dünya şampiyonasında zafere doğru yol alıyor!

8
0

Türkiye Büyük Finali’ni kazanarak Dünya Şampiyonası’na gitmeye hak kazanan 1907 Fenerbahçeekibi, takımın ilk gün maçlarında çifte galibiyet alarak göğsümüzü  kabarttı. Bu denli büyük bir turnuvada ilk defa oldukça iddialı bir şekilde başladık. İlk maçta Hong Kong Attitude’e karşı geride başlayan ama takım kompozisyonu sayesinde inanılmaz bir geri dönüş yapan Fenerbahçe, günün ikinci maçında ise Rampage’e göz açtırmadı. İlk maçta Pentakill kaçıran Padden, ikinci maçta ise Penta atarak adeta izleyicileri gaza getirdi. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklama ise şu şekilde;

1907 Fenerbahçe şampiyonaya hızlı

TBF 2017 Şampiyonu unvanıyla bu yıl çin”de düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonası ön elemelerinde ülkemizi temsil eden 1907 Fenerbahçe Espor, şampiyonadaki ilk gününde oynadığı maçlarda çifte galibiyete imza attı.

ön eleme aşaması D grubunda yer alan sarı lacivertli temsilcimiz, oynadığı ilk maçta gruptaki iddialı rakibi Hong Kong Attitude”u yaklaşık 50 dakika süren başa baş bir mücadelenin sonunda alt etmeyi başardı. Günün ikinci maçında rakibi Rampage karşısında üstünlüğü bir an olsun elden bırakmayan 1907 Fenerbahçe Espor, zorlanmadan zafere ulaştı.

 Espor ve LoL tutkunları, şampiyona süresince sosyal medyada takımlarını desteklemek için #VadininBoğası etiketiyle mesajlarını paylaşabilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here